Comut.nen Ana Sayfa  
Web Tasarım

     
 

Comut.net ; birçok web tasarım şirketinden farklı olarak web sitesini oluşturan tüm resim ve grafikleri optimize ederek en az yeri kaplamasını, dolayısıyla web sitenizin kısa sürede yüklenmesini sağlar.

Müşteri; tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir.

Müşteri, tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir. Bu sayede web sitesinin tasarım aşamalarını adım adım kontrol edebilir, gerekli yerlerde düzeltmeler yaptırabilir ve kendi isteklerini belirtebilir.

Web tasarım, İnternet ortamında firmanızın tanıtımlarını ziyaretçi- lerin görebilmesi için, mevcut veya adınıza alacağımız domain name ( www . firmaadi . com, .com.tr, vs.) altında, web sayfalarının düzenlenip program-lanması ve İnternet Servis Sağlayıcı'daki (ISS) Sunucu bilgisayara (Server) transfer edilmesi hizmetidir.

Comut.net Bilişim, web site tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir.

Comut.net Bilişim, web site tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir. Comut.net Bilişim, web sitesinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin güven içerisinde ve alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

Web tasarım, web sayfalarının düzenlenip programlanması ve İnternet Servis Sağlayıcı'daki (ISS) sunucu bilgisayara (Server) transferidir.

Web tasarımlarımızda, NT tabanlı Sunucu'larda İnternet için en gelişmiş sistem olan ASP teknolojisi kullanılmaktadır. ASP hakkında bilgi almak için tıklayınız. Linux tabanlı Sunucu'larda ise PHP kullanılmaktadır. Bunların yanında .NET, XML, JSP teknolojileri de kullanılabilmektedir.

 

Web tasarım, Web tasarımı, Web dizayn, Web site tasarım, Web design

Domain Name Kurumsal Destek Medya Planlama Domain Name Web Hosting Web Tasarım Web Yazılım Multimedya Ana Sayfa E-Mail Email E-Mail