COMUT.NET
TEL: + 90 212 2881727

Kurumsal web tasarımında
referansları ile öncü kuruluş  


     
 

Comut.net Bilişim; birçok web tasarım şirketinden farklı olarak web sitesini oluşturan tüm resim ve grafikleri optimize ederek en az yeri kaplamasını, dolayısıyla web sitenizin kısa sürede yüklenmesini sağlar.

Müşteri; tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir.

Müşteri, tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir. Bu sayede web sitesinin tasarım aşamalarını adım adım kontrol edebilir, gerekli yerlerde düzeltmeler yaptırabilir ve kendi isteklerini belirtebilir.

Web tasarım, İnternet ortamında firmanızın tanıtımlarını ziyaretçi- lerin görebilmesi için, mevcut veya adınıza alacağımız domain name ( www . firmaadi . com, .com.tr, vs.) altında, web sayfalarının düzenlenip program-lanması ve İnternet Servis Sağlayıcı'daki (ISS) Sunucu bilgisayara (Server) transfer edilmesi hizmetidir.

Comut.net Bilişim, web site tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir.

Comut.net Bilişim, web site tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir. Comut.net Bilişim, web sitesinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin güven içerisinde ve alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

Web tasarım, web sayfalarının düzenlenip programlanması ve İnternet Servis Sağlayıcı'daki (ISS) sunucu bilgisayara (Server) transferidir.

Web tasarımlarımızda, NT tabanlı Sunucu'larda İnternet için en gelişmiş sistem olan ASP teknolojisi kullanılmaktadır. ASP hakkında bilgi almak için tıklayınız. Linux tabanlı Sunucu'larda ise PHP kullanılmaktadır. Bunların yanında .NET, XML, JSP teknolojileri de kullanılabilmektedir.

 

 

Comut.net Altyapı Kurumsal Destek Medya Planlama
Tam Hizmet Reklam Ajansı Domain Name Web Hosting
Web Barındırma
Sunucu Barındırma
Co-Location hizmetleri Web Tasarım
Web Dizayn
Kurumsal Web Tasarım
Web Design
Web Dizayn Web Yazılım
Web Programlama
asp programlama
php programlama
e-ticaret 
özel elektronik ticaret yazılımları Multimedya
Cd Tasarım
Post Production
Video Çekimi
Fotograf Çekimi
Havadan Çekim Ana Sayfa E-Mail Email E-Mail