COMUT.NET
TEL: + 90 212 2881727

Kurumsal web tasarımında
referansları ile öncü kuruluş  


     
 

Kurum ve kuruluşların tanıtımlarında, iletişim sistemlerinde çağa uyumlu, yüksek teknoloji barındıran Multimedia bileşenleri araç olarak kullanılarak, inovatif yaratı ve esnek müşteri ilişkileri baz olarak korunmaktadır.

Multimedia'nın sadece tanıtım aracı olmaktan öte, bilgi bankası kurumlarını ve program yazılımlarını da içine alması ile birlikte bu sektör bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Multimedia, tanıtımın yanında bilgi bankası ve program yazılımlar da içerebilir.

VCD :
Kurum ve kuruluşların video filmleri profesyonel araçlar kullanılarak çekilir. Montaj sonrasında sloganlar ve animasyon ile bezenerek reklam filmi/dökümentar haline dönüştürülür. Yerinde ziyareti artık gereksiz kılan bir uygulamadır. Gelecekteki partnerinizi seçmenize yardımcı olur. DVD sürücülerde ve PC'lerde izlenebilir.

3D ANİMASYON :
Animasyonlar, kompleks sanal dünyalardan firma logolarına kadar her şeyi hareketlendirir. Makinelerin nasıl çalıştığını, mimari çizimleri tamamlanan binaların sonuçta nasıl görüneceğini, eğitimin nasıl daha çekici kılınabileceğini, kısacası olasıyı gösteren bir yaratı biçimidir.

İNTERAKTİF CD-ROM :
İstenilen her dilde hazırlanabilen interaktif CD-Rom'lar, iki farklı duyu organına aynı anda hitap eder. Yüksek etki gücüne sahip bu enformasyon aracında animasyonlar, video görüntüleri, dijital fotoğraflar, yazılı bilgiler, bilgi bankaları, arama mekanizmaları, seslendirilmiş metinler yer alır.

DİJİTAL FOTOĞRAF ÇEKİMİ :
Mekan ve ürün fotoğraf çekimlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Dijital ortama direkt aktarılabilmesi sebebi ile tercih edilir. Kullanımı proje süresini kısaltır; maliyetleri düşürür.

VIPCARD :
Dijital kartvizittir. Genellikle prestij ve arşivleme amacı ile kullanılır. İnteraktif VIPcard, kitapçık formundaki bir kataloğa göre pek çok üstünlüğe sahiptir. Tanıtım video filmlerinin de içine alınması ile beraber önem kazanmıştır. Gömlek cebinde dahi taşınabilecek kadar küçüktür.

VİDEO ÇEKİMİ :
Dijital ve BetaCam kameralar kullanılarak, havadan ve yerden çekimler yapılır. Çekim için gerekli olan her türlü profesyonel ekipman bünyemizdedir. Video çekim ekibi konusunda akademisyen olup; senaryodan montaja kadar konuya hakimdir.

DVD :
5 GB alana sahip olmanın rahatlığı ile tüm Multimedia bileşenlerinin kullanımında eşsiz bir fırsat yaratır. Simülasyonlar, video filmleri, arşivleme gibi geniş alan işgal eden projelerde tercih edilir. Görüntü kalitesi mükemmeldir.

 
Comut.net Altyapı Kurumsal Destek Medya Planlama
Tam Hizmet Reklam Ajansı Domain Name Web Hosting
Web Barındırma
Sunucu Barındırma
Co-Location hizmetleri Web Tasarım
Web Dizayn
Kurumsal Web Tasarım
Web Design
Web Dizayn Web Yazılım
Web Programlama
asp programlama
php programlama
e-ticaret 
özel elektronik ticaret yazılımları Multimedya
Cd Tasarım
Post Production
Video Çekimi
Fotograf Çekimi
Havadan Çekim Ana Sayfa E-Mail Email E-Mail