Kurumların Internet üzerindeki çalışmalarının ilk adımı domain name (alan adı) kaydının yapılmasıdır. Böylelikle kurumlar kendi adları doğrultusunda "şirket-adı.com" veya "şirket-adı.com.tr" şeklinde web alanına ve e-mail adreslerine sahip olmaktadırlar.

comut.net, kurumsal müşterileri için alan adı kaydı hizmeti de vermektedir. Alan adı kaydı, tüm hakları kuruma ait olmak üzere ilgili birimlere yaptırılıp server'lara yönlendirilmektedir.

Tüm hakları kuruma ait olmak üzere ilgili birimlere yaptırılıp server'lara yönlendirilmektedir. Kurumlar için, domain sorgulama ve mevcut domainleri server'lara yönlendirme hizmeti de vermektedir.

E-Mail Hosting
E-mail sunucusunu kendi ağlarında bulundurmak yerine, comut.net'in 7 gün 24 saat işletim ve yönetimini sağladığı yüksek performanslı hosting hizmetinden faydalanmayı tercih eden kurumlara sunulan servistir.

E-Mail Hosting hizmeti ile kurumlar, isterlerse tüm e-mail yönetim ve ayarlamalarını kendileri yapabilir veya yönetim işlemlerini comut.net 'e devredebilirler.

 
Domain Name Kurumsal Destek Medya Planlama Domain Name Web Hosting Web Dizayn Web Yazılım Multimedya Ana Sayfa E-Mail Email E-Mail