COMUT.NET
TEL: + 90 212 2881727

Kurumsal web tasarımında
referansları ile öncü kuruluş  


     
 

Kurumların Internet üzerindeki çalışmalarının ilk adımı domain name (alan adı) kaydının yapılmasıdır. Böylelikle kurumlar kendi adları doğrultusunda "şirket-adı.com" veya "şirket-adı.com.tr" şeklinde web alanına ve e-mail adreslerine sahip olmaktadırlar.

comut.net, kurumsal müşterileri için alan adı kaydı hizmeti de vermektedir. Alan adı kaydı, tüm hakları kuruma ait olmak üzere ilgili birimlere yaptırılıp server'lara yönlendirilmektedir.

Tüm hakları kuruma ait olmak üzere ilgili birimlere yaptırılıp server'lara yönlendirilmektedir. Kurumlar için, domain sorgulama ve mevcut domainleri server'lara yönlendirme hizmeti de vermektedir.

E-Mail Hosting
E-mail sunucusunu kendi ağlarında bulundurmak yerine, comut.net'in 7 gün 24 saat işletim ve yönetimini sağladığı yüksek performanslı hosting hizmetinden faydalanmayı tercih eden kurumlara sunulan servistir.

E-Mail Hosting hizmeti ile kurumlar, isterlerse tüm e-mail yönetim ve ayarlamalarını kendileri yapabilir veya yönetim işlemlerini comut.net 'e devredebilirler.

 
Comut.net Altyapı Kurumsal Destek Medya Planlama
Tam Hizmet Reklam Ajansı Domain Name Web Hosting
Web Barındırma
Sunucu Barındırma
Co-Location hizmetleri Web Tasarım
Web Dizayn
Kurumsal Web Tasarım
Web Design
Web Dizayn Web Yazılım
Web Programlama
asp programlama
php programlama
e-ticaret 
özel elektronik ticaret yazılımları Multimedya
Cd Tasarım
Post Production
Video Çekimi
Fotograf Çekimi
Havadan Çekim Ana Sayfa E-Mail Email E-Mail